Cookie beleid vv WNC

De website van vv WNC is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies. Hieronder de cookies waar we je toestemming voor nodig hebben. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Binnen de site worden er op dit moment geen analytische cookies gebruikt.

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

Uitslagen & programma

Uitslagen & programma



Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag Info
01 aug 20.00 OJC OJC1 vv WNC 1 vr 3-0
05 aug 12.00 vv WNC 1 Achilles Veen 1 vr 0-5
08 aug 20.00 AWC 1 vv WNC 1 vr 0-3
12 aug 14.30 vv WNC 1 Vv Tricht 1 vr 1-1
15 aug 20.00 Oss,20 1 vv WNC 1 vr 0-1
19 aug 14.30 vv WNC 1 LRC Leerdam vr 3-2
26 aug 14.30 vv WNC 1 Roda Boys 1 vr 2-1
29 aug 20.00 Leones 1 vv WNC 1 vr 1-2
02 sep 14.45 EBOH 1 vv WNC 1 be 0-1
05 sep 20.00 FC Parkhout 1 vv WNC 1 vr -
09 sep 14.30 vv WNC 1 Tricht 1 be 4-1
16 sep 14.30 Theole 1 vv WNC 1 be 3-3
23 sep 14.30 vv WNC 1 Erp 1 co 2-1
30 sep 18.00 Sarto 1 (zon) vv WNC 1 co 2-1
07 okt 14.30 vv WNC 1 EFC 1 (zon) co 6-1
14 okt 18.00 Emplina 1 (zon) vv WNC 1 co 1-0
21 okt 15.00 ASWH vv WNC 1 be 1-1
28 okt 14.30 vv WNC 1 SV TOP 1 (zon) co 5-2
04 nov 17.00 SC 't Zand 1 (zon) vv WNC 1 co 1-1
11 nov 14.30 vv WNC 1 Moerse Boys 1 (zon) co 0-0
21 nov 20.00 Kozakken boys Kozakken boys vv WNC 1 vr 6-3
25 nov 14.30 vv WNC 1 TSC 1 (zon) co 6-3
02 dec 14.30 Almkerk 1 vv WNC 1 co 1-3
09 dec 18.00 VOAB 1 (zon) vv WNC 1 co 3-2
16 dec 14.30 SVW 1 vv WNC 1 be 2-2
06 jan 12.30 vv WNC 1 TEC 1 vr 1-4
17 jan 20.15 vv WNC 1 Geldrop 1 (zon) be 1-4
20 jan 18.00 RBC 1 (zon) vv WNC 1 co 5-2
27 jan 14.30 vv WNC 1 Sparta'25 1 (zon) co 2-2
03 feb 16.00 Erp 1 vv WNC 1 co 1-4
20 feb 20.00 SteDoCo 1 vv WNC 1 vr 3-0
24 feb 14.30 vv WNC 1 Sarto 1 (zon) co 1-0
02 mrt 18.00 EFC 1 (zon) vv WNC 1 co 2-3
09 mrt 14.30 vv WNC 1 Emplina 1 (zon) co 0-0
16 mrt 17.00 SV TOP 1 (zon) vv WNC 1 co 0-4
23 mrt 14.30 vv WNC 1 SC 't Zand 1 (zon) co 1-0
06 apr 18.00 Moerse Boys 1 (zon) vv WNC 1 co 0-0
20 apr 17.00 TSC 1 (zon) vv WNC 1 co 3-4
25 apr 20.00 vv WNC 1 De Meern 1 vr 6-6
04 mei 14.30 vv WNC 1 Almkerk 1 co 3-1
11 mei 14.30 vv WNC 1 VOAB 1 (zon) co 4-0
18 mei 18.00 Sparta'25 1 (zon) vv WNC 1 co 2-3
25 mei 18.00 vv WNC 1 RBC 1 (zon) co 1-3
05 jun 20.00 vv WNC 1 SC Kruisland (zon) co 3-0
08 jun 15.00 vv WNC 1 VOC co 0-0
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!